SECCO
INFORMACJE
201623sie

SECCO Zdrowie - wyjazd integracyjny.

W dniach 22-26 czerwca firma SECCO wraz z klientami promowała zdrowy styl życia w formie aktywnego wypoczynku  w Górach Izerskich. Uroki pobliskich miejscowości, widoki z kolejki gondolowej i tras rowerowych motywowały uczestników do wspólnych wycieczek. Niewątpliwie największą  atrakcją był event „ Gdzie jest generał?”, który został dla Nas zorganizowany na Zamku Czocha. Oryginalne stroje, przejażdżka zabytkowymi samochodami Armii Radzieckiej przy dźwiękach muzyki, odgadywanie zaszyfrowanych wskazówek i odczytywanie położenia na mapie to kilka z nielicznych atrakcji dzięki, którym mogliśmy wspólnie dotrzeć do celu i odnaleźć niemieckiego generała ukrywającego niezwykle cenną stalową skrzynie z płynnym skarbem.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i już myślimy nad kolejną wyprawą!
Zapraszamy do obejrzenia filmu pamiątkowego z integracji oraz obserwowania profilu SECCO na Facebooku , znajdziecie tam Państwo aktualne promocje Naszej marki.

https://www.facebook.com/seccopolska/videos/1079604135421748/

201523mar

10 - 13 marca marka SECCO zaprezentowała swoje produkty na targach Budma 2015. Nasi doradcy udzielali informacji na temat włąsciwości folii izolacyjnych w płynie oraz dostepnych rodzajach siatek  z włókna szklanego.

Wszystkim odwiedzającym oraz organizatorom dziękujemy za inspirujące doświadczenia!

201403kwi

Marka Secco we współpracy z dystrybutorami organizuje szkolenia produktowe dla wykonawców. W trakcie prezentacji uczestnicy dowiedzą się wielu istotnych faktów na temat jakości oraz zastosowania produktów Secco. W celu uzyskania większej liczby szczegułów prosimy o kontakt z naszymi Przedstawicielami Handlowymi.

201325wrz

Informujemy, że w ofercie naszej marki dostepne są już nowe produkty. Są to: folia do ogrzewania podłogowego AluFloor, taśmy do ciepłego montażu Secco Windows Tape oraz membrana dachowa Secco w gramaturze 190g. Zapraszamy do kontaktu z znaszymi Przedstawicielami Handlowymi w celu uzyskania szczegółowej informacji o ofercie.

201320maj
Witamy państwa na nowej stronie internetowej marki Secco. Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj wyczerpujące informacje o naszych produktach oraz aktualnych promocjach. Zapraszamy również do zapoznania z działem dystrybucja. Znajdziecie tam Państwo dane kontaktowe do naszych przedstawicieli handlowych, którzy z chęcią państwu pomogą zarówno w wyborze odpowiednich produktów jak i udzielą porad w kwestiach technicznych.
Katalog produktów Do pobrania Mapa strony Wersja mobilna

Copyright by Secco POLSKA 2013. All rights reserved. Created by Bartosz Grabowski